Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Keith Williams gwiazdą konferencji AŚP

 

Keith Williams, jeden z czołowych architektów w Wielkiej Brytanii, podczas styczniowej konferencji przedstawi koncepcje i zasady, które rządzą jego wielokrotnie nagradzanymi projektami i realizacjami. Jego projekty realizowane są na całym świecie, ale pozostają zakorzenione w idei architektury jako składowej prostych elementów, takich jak światło, forma, miejsce, skala i kontekst. To od architekta zależy w jaki sposób połączy te elementy tak, aby zafascynowały i wzbogaciły doświadczenia ludzi, dla których są przeznaczone.


Architekt prowadzi pracownię Keith Williams Architekci, która działa na arenie międzynarodowej w szerokim zakresie sektorów dla klientów prywatnych i publicznych. Jest wiodącym specjalistą z zakresu projektów muzealnych, galerii, bibliotek i sztuki scenicznej. Oferta pracowni obejmuje również  centra handlowe oraz budynki mieszkalne.

 

 

Wybrane reallizacje:

              MARLOW  THEATRE                                             CLONES LIBRARY&COUNTY                      RESIDENTIAL-LONG HOUSE

 Więcej informacji na tema projektów i realizacji architekta, znajdziecie Państwo na stronie: http://www.keithwilliamsarchitects.com/#/home/