Używamy plików cookies do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki (odwiedź witrynę dostawcy Twojej przeglądarki aby dowiedzieć się jak to robić).

Aktualności / Susanna Antico gościem konferencji A-Ś-P

 

Susanna Antico to włoski architekt i projektant oświetlenia, Prezes APIL (Italian Association of Lighting Professionals), członek IALD (International Association of Lighting Designers) i CLSF (Center for Lignocellulose Structure and Formation), professor SCHOOL OF ARTS w Gandawie (Belgia).
Susanna Antico studia ukończyła w Nowym Jorku, gdzie pracowała w latach 1985 - 1989. Po powrocie do Włoch w 1990 roku otworzyła własne studio architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu oświetlenia publicznego.

Susanna Antico Lighting Design Studio (http://www.anticos.eu) opracowało ponad 50 projektów oświetlenia miejskiego, które były wielokrotnie nagradzane na całym świecie. Studio kreuje przestrzeń miejską przy wykorzystaniu światła uwzględniając w swoich rozwiązaniach wymagania zrównoważonego rozwoju. Projekty Susanny Antico zdobył nagrody za kompleksowe projekty oświetlenia wielu europejskich miast.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://www.anticos.eu/